Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama-Antalya CK Halı Yıkama

yerinde-hali-yikama-makinasi
Yerinde Halı Yıkama Makinası

Yerinde halı yıkama hizmeti olarak verdiğimiz halı yıkama hizmetimiz için haftanın yedi günü bizi arayabilirsiniz. Antalya CK Halı Yıkama Şirketimiz yerinde yıkama ekibiyle ve son teknoloji makinalarimizla ev, iş yeri, kuran kursu, dershane, otel, pansiyon, mağaza, cami, kreş, pansiyon gibi tüm ticari ve özel alanlarda tatil günleri ilgili faaliyetleri aksatmadan hizmet vermekteyiz.

Ekranda görmüş olduğunuz iletişim butonlarını tıklayarak veya Antalya halı yıkama şirket telefonlarından birini iletişim sayfamızdan tıklayarak yerinde halı temizleme hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama Nedir?

Halıfleks dibi zemine sabitlenen döşeme halıları ve duvardan duvara döşenen halılar için yapılan bu hizmet, döşeme halısı ile kaplanış mekanda gerçekleştirilir.

Antalya yerinde halı yıkama hizmeti için taşınabilir halı yıkama makinası kullanılır. Yüzeyde kaba pislik kontrolü ve süpürme işlemi yapıldıktan sonra zemin hafifçe ıslatılır.

Halının fiziki özelliğine göre uygun fırça seçilerek makinaya takılır. Yine halının cinsine ve özelliklerine göre yerinde halı yıkama ilacı konsantresi hazırlanır.

Halıflex veya ilgili döşeme halısı dikkatli bir gözlemle temizlik sağlanana kadar defalarca yıkanır. Halı yıkama makinası yıkamayı yaparken yıkanan yerin kirli suyu ikinci bir personel ile vakumlanır.

Yıkama ve vakumlama temizleme ve durulama yapımı boyunca eş zamanlı yapılarak halı yıkama esnasında kirlenen suyu kısa sürede zemin üzerinden tahliye edilir.

Yerinde Halı Yıkama Fiyatları

Antalya temizlik şirketimiz yerinde halı yıkama hizmet fiyatı politikası. Hizmet verilecek alanın zemin kaplama veya duvardan duvara kaplamasına bakılmak suretiyle keşif yapılır.

Keşif sonrası fiyatlandırma yapılır. Hizmet, müşterimizin belirlediği zamanda planlanarak gerçekleştirilir.

Antalya halı yıkama ve temizleme güncel fiyat listemize web sayfaızdan ulaşabilir veya kurumsal sayfamızın halı yıkama fiyatları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Listemizde göremediğiniz hizmetler için bizi araya bilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...
Arama Yap