Muratpaşa Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama

Muratpaşa Halı Yıkama
Muratpaşa Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama hizmetlerimiz 16 yılı aşkın bir süredir devam etmekte. Antalya halı yıkama fabrikamız kullanmış olduğu son teknoloji halı yıkama makinası ile halılarınızı temizlerken yıpratmamakta ve fiziki yapısına zarar vermemekte.

Muratpaşa halı yıkama hizmetimiz tüm halı türlerini kapsamaktadır. Halılarınız kendi türüne uygun, ilaç karışımları ve mekanik faktörlerle yıpranma önleyici tekniklerle yıkanmaktadır. Halı cinsi ne olursa olsun haftanın 7 günü bize ulaşarak halılarınızı aldırabilirsiniz.

Firmamıza ait olan Halı yıkama fabrikası hafta sonra, resmi tatiller gözetmeksizin ev ve iş yerlerine halı yıkama hizmeti vermekte.

Muratpaşa Yerinde halı yıkama hizmetimiz için aramanız yeterli. Yerinde yıkanacak halı veya duvar döşemesi keşfi yapılarak dilediğiniz zamanda ev veya iş yerinizde temizleme işlemine tabi tutulur.

Halı yıkama makinası şampuanımız kendi sektöründe marka olmayı başarmış olan ERA111,  ürünleridir.

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama
Muratpaşa Halı Yıkama

Muratpaşa halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama ve temizlik hizmeti tüm mahalleri kapsamaktadır.

Altındağ Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balbey Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Demircikara Mahallesi, Deniz Mahallesi, Doğuyaka Mahallesi, Dutlubahçe Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Ermenek Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fener Mahallesi, Gebizli Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Güvenlik Mahallesi, Güzelbağ Mahallesi, Güzeloba Mahallesi, Güzeloluk Mahallesi, Haşimişcan Mahallesi, Kılınçarslan Mahallesi, Kırcami Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kızılarık Mahallesi, Kızılsaray Mahallesi, Kızıltoprak Mahallesi, Konuksever Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Meltem Mahallesi, Memurevleri Mahallesi, Meydankavağı Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Sedir Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Sinan Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tahılpazarı Mahallesi, Tarım Mahallesi, Topçular Mahallesi, Tuzcular Mahallesi, Üçgen Mahallesi, Varlık Mahallesi, Yenigöl Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yeşilbahçe Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Yüksekalan Mahallesi, Zerdalilik Mahallesi, Zümrütova Mahallesi.

Muratpaşa Halı yıkama Çeşitleri

Halıların kendi türlerine göre ayrılarak temizlenmesi gereklidir. Halı yapımında kullanılan malzeme özellikleri her halıda aynı olmadığından dolayı temizleme işlemlerinde bazı teknik ve kimyasal uygulama farklılığı Kaçınılmazdır..

Her halı teknik özelliğine göre temizlik işlemlerine tabi tutulmalıdır. Kimyasal çeşidi, kullanım miktarı, makine ayarlaması gibi faktörler bu doğrultuda belirlenir.

Makine halılarına göre el yapımı olan halılar özellikleri gereği daha hassas yıkamaya tabi tutulur ve aşamaları farklıdır. Buna benzer bir çok halı çeşidi hata kabul etmeyen yıkama tekniklerine ihtiyaç duyar.

Halı yüzeyinde katı pislikler ve tozlar dikkatlice alınarak vakumlama birinci vakumlama yapılır. Halıların yıkama ve kurulaması yapılır. Kurutma işleminden sonra kontrolü yapılarak tekrardan tüy alma işlemi yapılır.

Bu tarz halıların çok sık yıkanması tavsiye edilmez. Bu tür halıların uzun ömürlü olması için kendinize ayit günlük temizlik rutini haricinde aylık veya üç aylık yıkatma planınızın olmasını tavsiye ederiz.

Halılar bu sayede daha uzun süre kullanılabilir veya ticari amaçla saklanabilir. Tüm işlemler, hizmet ve diğer detaylar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 1. Muratpaşa Halı Yıkama
 2. Muratpaşa Kilim Yıkama
 3. Muratpaşa İran Halısı Yıkama
 4. Muratpaşa Tebriz Halısı Yıkama
 5. Muratpaşa Deri Halı Yıkama
 6. Muratpaşa Kafkas Halı Yıkama
 7. Muratpaşa Kovanlı Kök Boyalı Halı Yıkama
 8. Muratpaşa Kuka Halı Yıkama
 9. Muratpaşa Makine Halısı Yıkama
 10. Muratpaşa Yün Makine Halısı Yıkama
 11. Muratpaşa El Dokuma Halısı
 12. Muratpaşa Çekyat Yıkama
 13. Muratpaşa Shaggy Halı Yıkama
 14. Muratpaşa Patchwork Halı Yıkama
 15. Muratpaşa Milas Halı Yıkama
 16. Muratpaşa Döşeme Altı Halı Yıkama
 17. Muratpaşa Hereke Halı Yıkama
 18. Muratpaşa Peluş Halı Yıkama
 19. Muratpaşa Empera Halı Yıkama
 20. Muratpaşa Bambu Halı Yıkama
 21. Muratpaşa Çin Halı Yıkama
 22. Muratpaşa Kaymaz Taban Halı Yıkama
 23. Muratpaşa Yerinde Halı Yıkama
 24. Muratpaşa Digital Baskılı Halı Yıkama

Antalya Muratpaşa Koltuk Yıkama

muratpasa-hali-yikama
Muratpaşa Halı Yıkama

Muratpaşa koltuk yıkama hizmetimiz ev iş yerlerinizin koltuk yıkama işlemini Rotovac vakumlu koltuk yıkama makinası ile yapmakta.

Koltuk cinsi ve büyüklüğü ne olursa olsun, dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, sizin belirleyeceğiniz zamanda ev ve iş yeriniz için koltuk temizleme işlemi için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 Türlerine Göre Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın kendine özgü özelliğine göre yıkama temizleme işlemi yapılır.

Koltuk yıkama kurutma işlemi vakumlu koltuk yıkama makinası sayesinde zaman, ilaç ve emek açısından tasarruf sağlamaktadır.

 • Tay Tüy Koltuk Yıkama Temizleme
 • Nubuk Koltuk Yıkama Temizleme
 • Süet Koltuk Yıkama Temizleme
 • Kadife Koltuk Yıkama Temizleme
 • Deri Koltuk Yıkama Temizleme
 • Chester Koltuk Yıkama Temizleme
 • Çekyat Yıkama Temizleme
 • Kanepe Yıkama Temizleme
 • Sandalye Yıkama Temizleme
 • Puf Yıkama Temizleme
 • Araç koltuk yıkama Temizleme
 • Bellona Koltuk Yıkama Temizleme
 • İstikbal Koltuk Yıkama Temizleme
 • Kilim Marka Koltuk Yıkama Temizleme
 • İkiea Koltuk Yıkama Temizleme
 • Doğtaş Koltuk Yıkama Temizleme
 • Alfemo Koltuk Yıkama Temizleme

Antalya Muratpaşa Perde Yıkama

Muratpaşa perde yıkama hizmetimiz ev iş yerlerinizin pencerelerini gülümsetiyor. Stor perde, Tül perdeZebra perde, Fon perde ve tüm perde türleri.

Perde cinsi ve büyüklüğü ne olursa olsun, dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, sizin belirleyeceğiniz zamanda ev ve iş yeriniz için perde temizleme işlemi için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...
Arama Yap