Antalya Konyaaltı Halı Koltuk Yıkama

Antalya Konyaaltı Halı Koltuk Yıkama hizmetlerimiz 16 yılı aşkın bir süredir devam etmekte. Antalya halı yıkama fabrikamız kullanmış olduğu son teknolojı halı yıkama makinası ile halılarınızı temizlerken yıpratmamakta ve fiziki yapısna zarar vermemekte.

 

Antalya Konyaaltı Halı Yıkama

Konyaaltı halı yıkama hizmetimiz tüm halı türlerini kapsamaktadır. Halılarınız kendi türüne uygun, ilaç karışımları ve mekanik faktörlerle yıpranma önleyici tekniklerle yıkanmaktadır. Halı cisiniz ne olursa olsun haftanın 7 günü bize ulaşarak halılarınızı aldırabilirsiniz.

Firmamıza ait olan Halı yıkama fabrikası hafta sonra, resmi tatiller gözetmeksizin ev ve işyerleri halı yıkama hizmeti vermekte.

Konyaaltı Yerinde halı yıkama hizmetimiz için aramanız yeterli. Yerinde yıkanacak halı veya duvar döşemesi keşfi yapılarak dilediğiniz zamanda ev veya iş yerinizde temizleme işlemine tabi tutulur.

Halı yıkama makinası şampuanımız kendi sektöründe marka olmayı başarmış olan ERA111,  ürünleridir.

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama

Konyaaltı halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama ve temizlik hizmeti tüm mahalleri kapsamaktadır.

Akdamlar Mahallesi, Akkuyu Mahallesi, Altınkum Mahallesi, Arapsuyu Mahallesi, Aşağıkaraman Mahallesi, Aydınlık Mahallesi, Bahtılı Mahallesi, Çağlarca Mahallesi, Çakırlar Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, Çitdibi Mahallesi, Dağ Mahallesi, Demircilik Mahallesi, Doyran Mahallesi, Geyikbayırı Mahallesi, Gökçam Mahallesi, Gökdere Mahallesi, Gürsu Mahallesi, Hacısekililer Mahallesi, Hisarçandır Mahallesi, Hurma Mahallesi, Karatepe Mahallesi, Kır Mahallesi, Kuruçay Mahallesi, Kuşkavağı Mahallesi, Liman Mahallesi, Molla Yusuf Mahallesi, Öğretmenevleri Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Sarısu Mahallesi, Siteler Mahallesi, Suiçecek Mahallesi, Toros Mahallesi, Üçoluk Mahallesi, Uluç Mahallesi, Uncalı Mahallesi, Yarbaşçandır Mahallesi, Yeni Mahallesi, Zümrüt Mahallesi

 Antalya Konyaaltı Koltuk Yıkama

Konyaaltı koltuk yıkama hizmetimiz ev iş yerlerinizin koltuk yıkama işlemini Rotovac vakumlu koltuk yıkama makinası ile yapmakta.

Koltuk cinsi ve büyüklüğü ne olursa olsun, dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, sizin belirleyeceğiniz zamanda ev ve iş yeriniz için koltuk temizleme işlemi için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Antalya Konyaaltı Perde Yıkama

Konyaaltı perde yıkama hizmetimiz ev iş yerlerinizin pencerelerini gülümsetiyor. Stor perde, Tül perde, Zebra perde, Fon perde ve tüm perde türleri.

Perde cinsi ve büyüklüğü ne olursa olsun, dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, sizin belirleyeceğiniz zamanda ev ve iş yeriniz için perde temizleme işlemi için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.