İş Yeri Temizliği

İş Yeri Temizliği – Ofis Temizliği

İşyeri Temizliği
Ofis Temizliği

İş yeri temizlik şirketi olan firmamız; iş yeri temizliği ve ofis temizliğinde Antalya firmalarına tam destek vermekte. İş yerinizin faliyetlerini aksatmadan size uygun zamanı belirleyerek iş yeri temizliğinizi veya taleb edilen temizlik işlemini gerçekleştirmekte.

İş yeri temizliği kapsamlı bir temizlik paketidir. İşyeri içerisinde bulunan mal veya hizmet üretim bölümleri, işyeri faliyetlerine ilişkin ayrılmış ofisler, özelliklerine göre temizlenir.

İşyeri Temizliği Nasıl Yapılır?

işyeri temizliğiİşyerinde bulunan ofis bölümleri;  öncelikle toz alma işlemine tabi tutulur. Birinci zemin temizliği yapılarak önce pencereler daha sonra masa, dolap, sandalye, koltuk gibi tüm ekipmanlar temizlenir.
Temizlik sonunda ikinci zemin temizliği yapılır. Diğer mekanlarda olduğu gibi işyerlerinde kullanılan wc, dinlenme bölgeleri, yemekhane gibi kullanılan ortak alanlar doğru kimyasallarla doğru miktarda kullanılarak temizlenmeli. Unutulmamalı ki, fazla ilaç fazla temizlik anlayışı yanlıştır. Doğru ilacı yanlış miktarda kullanmak yanlış ilaç kullanımı kadar zararlıdır. Pandemi sürecinnde birkez daha öğrendik ki hijen olmadan yapılan temizlik sadece göze hitab eder.

Antalya İşyeri Temizlik Şirketi:

Antalya’da Halı yıkamama temizlik hizmetinde 15. yılına giren İşyeri temizlik şirketimiz, zaman, ilaç, emek gibi maddi ve manevi kaynakları israf etmemek adına işyeri vediğer temizlik hizmetlerini en doğru şekilde yapmaya devam edecektir.

Antalya temizlik şirketimiz hakkında tüm merak ettikleriniz için bizimle iletişime gecebilir,diğer hizmetlerimiz için hizmetlerimiz sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ev Temizliği

No votes yet.
Please wait...
Arama Yap