Halı Temizleme

Antalya Halı Temizleme
Antalya Halı Temizliği

Halı temizleme hizmetimizde yılların verdiği tecrübemizle sizlnle olmaya devam etmekteyiz. Halı temizleme hizmetni Antalya’da kendi bünyemizde kurmuş olğumuz halı temizleme ve yıkama farikasında etkin bir halde devam ettirmekteyiz.

Antalya halı yıkama şirketleri arasında öne çıkan Antalya halı yıkama fiyat listesi sayfamızdan yatak, baza, yorgan, halı, koltuk, perde ve diğer tüm yıkama hizmetlerimize ilişkin fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Halıfleks gibi döşeme halıları için yerinde halı yıkama hizmetiimizle yerinde temizlik yapmaktayız.

Halı Yıkama ve Temizleme Fabrika Telefon Numarası: 02423510202
Halı Yıkama ve Temizleme Telefon Numarası: 05446341234
Temizlik Hizmetleri Telefon Numarası: 02423259948
Temizlik Hizmetleri Telefon Numarası: 05436451234

Halı Temizleme Bölgelerimiz

Halı Temmizleme Servisi
Halı Temmizleme Servisi

Halı temizleme bölgelerimiz listesi:

 • Antalya Muratpaşa Halı Yıkama ve Temizleme
 • Antalya Konyaaltı Halı Yıkama ve Temizleme
 • Antalya Lara Halı Yıkama ve Temizleme
 • Antalya Kepez Halı Yıkama ve Temizleme
 • Antalya Aksu Halı Yıkama ve Temizleme
 • Antalya Döşemealtı Halı Yıkama ve Temizleme

Tüm Bölgelerimize ücretsiz halı yıkama servisimiz mevcuttur.

Antalya yalı yıkama hizmetimizi tercih eden değerli müşterilerimize kalite kavramını en üst seviyelerde yaşatmak için kendimizi geliştirmeye, Antalya halı yıkama sektöründeki tüm gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz.

Halı Temizleme Nasıl Yapılır?

Halı Temizliği İşlemi birçok aşamadan oluşur:

 1. Genel temizlik kontrolü: Halı yıkama işlemi başlamadan önce mutlaka zemine temas eden yüzeyi ve kullanım yüzeyi çırpılarak; çam, iğne, yemek artıkları gibi katı ve orkanik atıklardan, insan ve evde beslenilen evcil hayvan döküntülerinden arındırılır.
 2. Fiziki kontrol aşaması: Yıkanacak olan halı tür ve renk tespitine tabi tutulur. Halı üzerinde yıpranmış bölgeler, (yırtık, delik, yanık, kesik, dokuma çözülmesi) bölgeler varsa tespit edilir. Şayet bu tür yıpranmalar varsa temizlik işlemi bu yıpranmalara göre mekanik düzeyde ayarlanır.
 3. Yakama aşaması: Türü belirlenmiş halı kirlilik yoğunluğu ve fiziki yapısında ki aşınma durumuna göre belirlenen kimyasalla yıkanmak üzere halı yıkanma makinasına verilir. Makinada geçen süre, hem halı sağlığı hemde kullanıcı sağlığı için en uygun şekilde olması için makina oporotörü tarafından titizlik ile belirlenir. İstenilen sonuç elde edilene kadar temizlik devam eder.
 4. Sıkma ve kurutma: Doğru yıkama işleminden sonra halının türüne ve fiziki yapısına göre uygun makina devrinde halı dokusuna zarar verilmeden sıkma işlemi yapılır. Sıkma işlemi biten halı hava şartları müsait ise en sağlıklı kurutma işlemi olan sererek güneşleme ile olur.
 5. Temizlik sonrası kontrol ve paketleme: Önceden belirlenmiş hasar var ise yıkama sonrası kontrolu yapılır. Uıkama sonrası yıkamaya ilişkin hasarı varmı kontrolu yapılır. Tüm tekstil ürnlerinde olduğu gibi halıların bırakmış olduğu parçaçıklar vakumlanarak alınır sonkez fiziki ve leke kontrolu yapılarak paketleme işlemine alınır.
 6. Paketleme işlemi: Teslimata hazır olan halı dezenfeksiyon ve parfümleme işlemine tabi tutulur. Nem kontrolu yapıldıktan sonra dağıtım ve taşıma işleminde herhangi bir temasa karşı korunması için sıvı, toz, darbe gibi unsurlara dayanıklı ambalaj malzemesiyle paketlenir.
 7. Servis bilgirendirme: Müşterimiz aranarak halı teslimatına ilişkin bilgi verilir. Müşterimizin müsait olmaması durumunda kendi belirleyeceği bir zamanda randevu alınarak teslimat yapılır.

Halı yıkama işlemi ile ilgili veya temizlik sonrası halı ile ilgili kayıtlarımıza geçmiş önemli hususlar var ise müşterimiz bilgilendirilir. Eğer müşterimiz uygun görür ise halılarını kullanım yerlerine ekibimiz tarafından serilerek sonkez ve niyahi kararı verecek olan müşterimiz tarafından temizlik sonrası kontrolünün yapılmasını isteriz.

Halı Temizleme Şampuanı (Halı Temizleme İlacı)

Halı Temizleme işleminde kullanmış olduğumuz tüm şampuanlar naturel olmak zorundadır. Yaşam alanlarımızın çoğunu kaplayan halılarımız doğal olarak diğer ev malzemeleri gibi belirli aralıklarla yıkanmak zorundadır. Halılarında kıyafetleriniz gibi uygun kimyasala ihtiyacı vardır. Firmamızın Halı temizleme fabrikasında, halı yıkama işleminde kullandığı halı yıkama şampuanı tamamen natureldir. Fabrikamızda yıkanan halılar için kullandığımız ilacımız, iş yeri, okul, dersane, otel, pansiyon, mağaza gibi alanlarda yaptığımız yerinde halı temizleme hizmetinde kullandığımız ilaclarımız sağlık bakanlığı onaylı halı yıkama şampuanları olup gerekli kalite ve standart sertifikalarını kendilerine ait sayfalarında sunmaktadırlar. CK halı yıkama olarak son teknoloji makinelerimizle profesyonel ve kaliteli, garantili, halı yıkama hizmeti vermekteyiz.15 yılldır hiç değiştirmeden kullandığımız sağlık bakanlı onaylı naturel şampuanımız ERA111 dir.

Antalya Halı Yıkama Hizmetlerimiz

 1. Antalya Halı Yıkama
 2. Antalya Halı Yıkama
 3. Antalya İran Halısı Yıkama
 4. Antalya Tebriz Halısı Yıkama
 5. Antalya Deri Halı Yıkama
 6. Antalya Kafkas Halı Yıkama
 7. Antalya Kovanlı Kök Boyalı Halı Yıkama
 8. Antalya Kuka Halı Yıkama
 9. Makine Halısı Yıkama
 10. Yün Makine Halısı Yıkama
 11. Çekyat Yıkama
 12. Shaggy Halı Yıkama
 13. Patchwork Halı Yıkama
 14. Milas Halı Yıkama
 15. Döşeme Altı Halı Yıkama
 16. Hereke Halı Yıkama
 17. Peluş Halı Yıkama
 18. Empera Halı Yıkama
 19. Bambu Halı Yıkama
 20. Çin Halı Yıkama
 21. Kaymaz Taban Halı Yıkama
 22. Yerinde Halı Yıkama
 23. Digital Baskılı Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama ve Temizleme Fiyat Listesi

Antalya halı yıkama ve temizleme güncel fiyat listemize web sayfaızdan ulaşabilir veya kurumsal sayfamızın halı temizleme fiyatları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Listemizde göremediğiniz hizmetler için bizi araya bilirsiniz.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Yorum yapın

Arama Yap