Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev temizliği konusunda zengin deneyimlere sahip şirketimiz 

Ev Temizliği
Ev Temizliği

işinde profesyonelleşmiş bayan personel kadromuzla Antalya ev temizliği kapsamında tüm semtlere tatil günleri dahil haftanın yedi günü hizmet vermekte.

Hafta içi, hafta sonu fark etmeksizin istediğiniz zaman temizlik hizmeti talep edebilirsiniz.

Dolu ev temizliği, inşaat ve tadilat sonrası ev temizlik hizmetimiz için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Günlük ev temizliği nasıl yapılır?

Günlük ev temizliği nasıl yapılır?
Günlük ev temizliği

Hijyen ve sağlık açısından evlerde, iş yerlerinde kısacası tüm yaşam alanlarında düzenli olarak temizlik yapılması önemlidir. Belli zamanlarda geniş çapta yapılacak ev temizliğinin yanında günlük olarak yapılacak toz alma ve süpürme gibi işlemler sürekli olarak sağlıklı bir ortamda yaşanmasını sağlar.

Temizlik yapımı esnasında belli bir plan çerçevesinde hareket ederek düzen oluşturmak ise temizliğin daha kolay olması ve daha etkili olması bakımdan da faydalıdır.

Devamlı olarak yapılacak günlük ev temizliğine başlamadan önce  dağınıklıkları toplamak, iş esnasında herhangi bir engelle karşılaşarak yavaşlamasına etken olacak aksiliklerin engellenmesi açısından yapılacak ilk işlemdir.

YATAK ODASI TEMİZLİĞİ:

yatak-odasi-temizliği
Yatak Odası Temizliği

Günlük olarak her sabah yatak odasını havalandırdıktan sonra yatak malzemelerini kırışıklıkları düzelterek toplamak odadaki dağınıklığını gidermek adına yapılacak ilk işlemdir.

Eğer odada elbise ya da takı gibi dağınıklıklar söz konusu ise toplamak ve odayı düzenlemek günlük temizlik açısından önemlidir.

MUTFAK TEMİZLİĞİ:

mutfak-temizligi
Mutfak Temizliği

Bir gün öncesinden kalan kirli bulaşıklar var ise mutfak temizliğine ilk iş olarak bu kirli bulaşıkları ortadan kaldırarak dağınıklığı gidermek gerekir.

Ardından lavaboyu ve tezgahları ovmakla birlikte mutfakta bulunan günlük kullanımda yer alan tüm malzemeler temizlenerek gün içinde yapılacak yemek için uygun bir ortamı sağlar.

Mutfak temizliği diğer odalar açısından daha fazla dikkat ister. Gözle görülmeyen yiyecek parçacıkları mutfağımızda istenmeyen canlılara davetiye çıkarır.

BANYO TEMİZLİĞİ:

banyo-temizliği
Banyo Temizliği

Tüm odalarda olduğu gibi banyoda da yapılacak ilk işlem dağınıklıkları gidermektir. Ardından mutfakta olduğu gibi günlük lavabo temizliği yapılır.

Lavabo temizliğinden sonra tuvalet temizliği yapılarak zemin temizliğine geçilir. Eğer değiştirilmesi gerekiyorsa havluların kontrolü yapılmalı ve kağıt havlu, tuvalet kağıdı gibi banyo için gerekli malzemelerin yeterliliği kontrol edilmelidir.

Banyo temizliğinde dikkat edilmesi gereken havalandırma unsuru yatak odasında yapıldığı gibi her kullanımdan sonra yapılmalıdır.

Banyoda oluşan buhar banyo sonrası havanlandırmayla atmosfere atılarak banyo malzemelerinin küflenmesinin önüne geçilir.

SALON TEMİZLİĞİ:

salon-temizligi
Salon Temizliği

Koltuk ve koltuk örtüleri gibi odanın günlük kullanılan tüm malzemeleri düzeltildikten sonra akşamdan kalan herhangi bir dağınıklık söz konusu ise toplanmalıdır.

Tüm odalarda olduğu gibi mutlak yeterli sürede havalandırma yapılmalıdır.

Antalya Ev Temizliği Kapsamı

Antalya ev temizliği söz konusu olduğunda CK Temizlik olarak profesyonel ev temizliği hizmeti veren personellerimiz ve ev temizliğinde kullandığımız temizlik malzemelerimiz temizlik şirketleri arasında  en iyi hizmet veren şirketlerin arasında olmamızda etkili unsur olmuştur.

Birlikte çalıştığımız müşteri portföyümüz ile Antalya bölgesinin en tecrübeli temizlik firmalarından biriyiz.

Temizlik tüm canlıların ihtiyaç duyduğu ve özellikle toplumumuzda çok büyük öneme sahip olan bir kavramdır. Son derece dikkat isteyen temizlik ortak özelliklerin ve uygulamaların yanı sıra her mekan ve durum için ayrı özelliklerde ilaçlar ve teknikleri ister.

Profesyonel Eve temizlik şirketleri ile çalışmak ve sağlığa zararı olmayan bitkisel deterjanlar ile evinizin temizlenmesi istemek herkes gibi sizinde en doğal hakkınız.

Eşyalı ev temizliği

Eşyalı ev temizliği boş daire temizliğinden çok daha zordur. Çünkü temizlik esnasında eşyaların belirli aralıklarla yer değişmesi gerekir.

Tüm eşyalar profesyonel bir şekilde kendi özelliklerine göre uygun olan ilaçlarla ve tekniklerle temizlenmeli. Eşyalar temizlenme esnasında yer değiştirirken veya kimyasal uygulaması yapılırken defalarca kontrol edilmelidir.

Yüksek maliyetlerle aldığınız eşyalarınızın temizlik için zarar gördüğü ve kullanım ömrünün azaldığı durumlarda ise yapılan temizlik bir anlam ifade etmez. Bu nedenle siz de ev temizliğine yardımcı bayan veya ağır ev temizlik zamanlarında profesyonel temizlik firmalarıyla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Boş ev temizliği

Boş ev temizliği konusunda geniş bir hizmet hacmimiz bulunmaktadır. Daha belirgin açıklamak gerekirse; evin boş olma sebebi temizliğin ağırlığını ve temizlikte uygulanacak teknikleri belirlemede çok önemlidir.

İnsan sonrası ev temizliği: İnşaat aşaması tamamlanmış ve kullanıma hazır ev ve dairelerin temizlenmesi kiracı çıktıktan sonra yapılan ev temizliğinden daha kapsamlı ve zordur.

Pencere, kapı gibi elamanların ambalaj temizliği, fayans, lavabo, parke gibi aklınıza gelebilecek tüm yerlerin önceden kaba temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Tadilat sonrası ev temizliği: Tadilat sonrası ev temizliği inşaat sonrası ev temizliğinin eşyalı halidir.

Kesinlikle dışarıdan yardım almanızı öneririz. Evin tadilat yapılan yerleriyle birlikte tüm eşyaları da temizlenmek zorunda kalabilir. Bu durum evin büyüklüğü ve eşya yoğunluğuna göre aşırı zahmetli olur ve uzun zaman ister.

Antalya Ev Temizliğinde Nereleri Temizliyoruz?

 • Cam, Çerçeve Temizliği: Tüm odaların cam, çerçeve temizliği yapılarak hoş bir görünüm sağlanır. profesyonel temizlik firması olarak personellerimize gereken önlemleri alarak özel cam silme deterjanları ile camların dış cephe kısımları aynı içerdeki kısmı gibi aynı şekilde temizlenir.
 • Evdeki Tüm Odaların Temizlenmesi; Evdeki tüm odalarınız süpürülür. Toz alma işlemi yapılır. Her oda kendine has tasarlanmışsa tasarıma ait tüm unsurlar temizlenir. Oda eşyaları silme ve toz alma işlemi yapılarak hijyenik ortam sağlanır.
 • Mutfak Temizliği: Hijyenik ve doğal deterjanlar ile temizlenmesi gereken yerlerin en başında mutfak gelir. Mutfak temizliği yaparken mutfakta bulunan gıdalar temizleme maddelerinden uzaklaştırılarak gerekli tedbirler alınır. Dolapların iç dış temizliği yapılır. Lavabo, tezgah, lavabo altı, dolap üstleri temizlenir. Tüm beyaz eşyalar iç dış silinir ve kirlerinden arındırılır varsa yağlı kısımlar, yağ temizleyiciyle temizlenir.
 • Banyo Temizliği: Banyoda bulunan fayans, batarya, küvet, duşa kabin temizlenir. Banyo dolapları iç dış temizliği yapılır. Dolap üstü ve dolap altı temizlenir. son olarak Cam, ayna ve çerçeveler silinir, son kez zemin temizlenerek temizlik bitirilir.
 • Tuvalet Temizliği: Tuvalet temizliği aynı banyo temizliği gibidir. Tuvalet temizliğinde farklı olarak güçlü temizlik ve hijyenik ürünler kullanılır. Pas ve kireç tutmuş yüzeyler var ise ilgili ilaçlarla temizlenir. Günümüzde tüm tuvaletler çoğunlukla  banyoların içinde bulunmaktadır.
 • Kapı Temizliği: Tüm kapılar yapılığı maddelere uygun malzeme ve deterjanlar ile temizlenir ve silinir.
 • Yerlerin Temizlenmesi: Yerler zemin malzemesine göre uygun olan ilaçlarla dikkatlice temizlenir. Fayans ve parkelerde oluşan kimyasl yanıkların geri dönüşü yoktur.
 • Balkon Temizliği: Evde bulunan tüm balkonlar yıkama ve kurulama ve varsa kirli derz aralıkları silme işlemine tabi tutulur.
 • Toz Alma: Tüm odalar banyo mutfak ve tuvalet gibi tüm alanların toz alma işlemi yapılır.
 • Çöplerin Boşaltılıp Atılması: Buradaki amaç çöp kutuları boşaltılıp, çöp kutuları temizliğinin yapılmasıdır. Koku ve bakteri yapmaması için mutlaka dezenfekte edilmelidir.

Antalya Temizlik Şirketi Hizmet Kapsamı

Antalya temizlik şirketleri kapsamında vermiş olduğumuz ev temizliği hizmetlerimiz:

 • Ev Temizliği
 • Dubleks Ev Temizliği
 • Moble Temzliği
 • Daire Temizliği
 • Villa Temizliği

Periyodik Ev Temizliği

Periyodik ev temizliği hizmetimizle tek seferlik temizlik hizmetinin ötesine geçiyoruz. Dilediğiniz zamanlarda gündelik temizlikçi bayan personel desteğiyle yanınızdayız. Güvenilir kadromuzla günlük temizlikçi desteğiyle tüm ev hanımlarının yüküne ortak oluyoruz.

Konut temizliği çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Antalya-Ev-Temizligi.jpg
Antalya-Ev-Temizliği

Ev Temizliği Bölgelerimiz

 • Antalya
 • Muratpaşa
 • Konyaltı
 • Kepez
 • Kemer
 • Aksu
 • Hurma
 • Lara
 • Fener
 • Güzeloba
 • Uncalı
 • Meydan
 • Yenigün
Ev Temizliği Fiyatları

Antalya ev temizliği fiyatları politikamız; Temizlenecek ev, daire, villa, yazlık, dublek, moble ve benzeri konutlar temizlik öncesi yerinde incelemeye tabi tutularak fiyatlandırma yapılır.

Ev Temizliği kurumsal wep sayfamızı ziyaret etmek isterseniz tıklayın.

Rating: 5.00/5. From 3 votes.
Please wait...

Yorum yapın

Arama Yap