CK Halı Yıkama Fabrikası

Antalya halı yıkama | CK halı yıkama ve halı temizleme fabrikası.

Antalya’nın en büyük ve en çok tercih edilen halı yıkama fabrikası. 2010 dan Bu yana Antalya CK halı yıkama fabrikamız halı yıkama sektöründe profesyonel halı yıkama kadromuz ve özel halı yıkama şampuanlarımız ile full otomatik halı yıkama makinalarımızda profesyonelce hizmet vermektedir. Antalya’nın en çok tercih edilen antalya halı yıkama fabrikası CK Halı ve Koltuk temizleme

CK Halı Yıkama, profesyonel antalya halı yıkama ve koltuk temizleme hizmetleri sunmaktadır. Kepez halı yıkama | Muratpaşa halı yıkama ve Antalya halı yıkama hizmetlerinde temizlik ve güven prensibi ile hareket etmek, halılarınızın ilk günkü gibi tertemiz ve hijyenik olması için özen gösteriyoruz.

Halılarınız Antalya halı yıkama | CK halı temizleme fabrikası ile güvende. Yıpranma korkusu olmadan antalya halı yıkama işlemlerinde bize güvenerek halılarınızı teslim edebilirsiniz. Antalya ‘ da halı yıkama kepez ‘ de halı yıkama ve muratpaşa halı yıkama ‘da biz “hizmetlerimiz ile mutlu müşteriler edinmeyi her geçen gün süreklileştiriyoruz.

Halı yıkama, hem yere serilen halılarınızın hem de duvardan duvara halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasının en etkili yoludur.

Çok sık kullanılmayan veya insan trafiği fazla olmayan evlerde bile halılar; tozlanmaya, kirlenmeye, gıda döküntülerine, bakterilere, uçucu özellikteki organik bileşiklere ve başka pek çok zararlı maddeye sıklıkla maruz kalır.

Halıları düzenli olarak süpürmek, yüzeysel temizleme için etkili olurken, halı yüzeylerinin altında biriken zararlı maddeler ancak halı yıkama ile temizlene bilmektedir. Halıların üzerinde zaman içerisinde bakteri ve toz kalıntıları oluşur. Bu bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemlerle ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Dezenfeksiyon ve toz alma işlemi gerekir.

Düzenli halı yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreler kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir yaşama mekanı oluşturmanızda da size yardımcı olur.

Halı yıkama sıklığı; halınızın bulunduğu odanın kullanım yoğunluğu, halınızda lekeler oluşup oluşmadığı, evinizde çocuk veya ev hayvanı bulunup bulunmaması veya ev sakinlerinin alerjisi olup olmaması gibi durumlara göre artabilmekle beraber, birçok uzman halıların yılda en az 3 veya 4 kez profesyonel olarak halı yıkama işlemini tavsiye etmektedir.

Halı yıkatmak, tek seferlik bir durum değildir unutmayın sağlığınız sizin için değerli.

Antalya’da halı yıkama yapan yerler konusunda son derece hassas ve özenli bir seçim yapmanız gerekir. Sıradan, işin ucuzuna kaçan Antalya’daki halı yıkamacılardan yana tercihinizi kullandığınızda halılarınız hem istediğiniz gibi derinlemesine temizlenmez hem de hasar görmesi riski söz konusu olabilir. Halı temizlemek ve halı yıkamak profesyonellik, uzmanlık gerektiren bir iştir. Biz profesyonel ekibimiz olarak Antalya’da halı yıkama işini severek, uygun fiyatlarımız ve en üst düzeyde profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile yerine getiriyoruz. Bizim önceliğimiz, memnuniyetiniz!

Firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem esnasında özel tasarlanmış makine ile halı, yüksek çırpma , vakkum ve titreşime tabi tutulur.

Halılarınız tam otomatik makinede halı yıkama işleminden sonra hijyenik bir ortamda kurumaya bırakılır.

Antalya Halı Yıkama | CK halı yıkama Teslimat : Antalya halı yıkama | CK halı yıkama Fabrikamız da yıkama işlemleri bittikten sonra halıları paketlerken dikkat edilmesi gereken diğer bir konu da halıya yapıştırılan etiketlerin dağıtım görevlilerinin göreceği şekilde yapıştırılmasıdır. Paketlenen halılar servisle evlere teslim edilmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadıkları sorulur. Halılar kesinlikle sahiplerine teslim edilir. Bu şekilde firma servisimiz en kısa sürede dağıtım işlemini yapar. Müşterilerimiz halıları teslim alırken kontrol edebilir ve dilerlerse tekrar yıkama yapabiliriz.

Halı yıkama ile yalnızca halıda oluşan kir ve kötü kokular değil, ayrıca halı elyafın da yer edinmiş mikroskobik organizmalar da temizlenmiş olmaktadır. Periyodik olarak halı temizliği, halının ömrünü uzatmaktadır. Antalya Halı Yıkama, Kepez Halı Yıkama Muratpaşa halı yıkama , CK halı yıkama

Bir kere memnun kaldığınız bir yere her zaman halılarınızı emanet edersiniz. Biz bu memnuniyeti Antalya CK halı yıkama olarak en iyi şekilde sizlere sunmaktan her zaman gurur duymaktayız. Antalya CK halı yıkama – 0242 325 9948 – 0544 634 1234

PROFESYONEL HİZMET

Antalya halı yıkama | CK halı yıkama olarak son teknoloji makinelerimiz ile profesyonel ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

Antalya halı yıkama | CK halı yıkama Halılarınız yüzeysel değil derinlemesine temizleyerek halı yıkama hizmetinde halılarınızı sağlığınıza zararlı tüm bakterilerden arındırıyoruz.
Antalya CK Halı Yıkama
Antalya CK Halı Yıkama
hali-yikama
Halı Yıkama
No votes yet.
Please wait...

Yorum yapın

Arama Yap