Antalya Halı Yıkama – Antalya Halı Temizleme 2022

Antalya halı yıkama diğer bir değişle Antalya halı temizleme ilgili sizi bilgilendirmek için hazırladığımız sayfamızın umarız faydalı olur. Elimizden geldiği kadar kısa ve öz anlatacağız. Sayfamıza ayırdığınız zaman için teşekkür ederiz.

Antalya Halı Yıkama

Antalya halı yıkama konusunda onlarca yıllık tecrübemizle, sektörde hizmet vermekten ve sizleri memnun etmekten duyduğumuz mutluluk her zaman bizim için en büyük motivasyon olmuştur.

Sağlıklı yaşamın temel taşlarından biri olan temizlik zamanımızın çoğunu kapsamaktadır. Yaşam alanlarımızın vazgeçilmez bir elamnı olan halılar düzenli olarak temizliğe ihtiyaç duyar. Halı temizliği uygulamak yetişkinler ve çocuklar için genel sağlık açısından çok önemlidir, çünkü zamanla halı diplerinde biriken katı pislikler bakterilerin çoğalmasına için zemin oluşur. Gözle görülmeyen kir ve zararlı bakterilerin olduğu halılar, bazı hastalıkların nedeni olabilmektedir. Bu durum sadece halılar için geçerli değildir, halı benzeri kullandığımız kumaş veya dokuma ürünlerinde meydana gelir.

Antalya halı yıkama firmamız, halılarınızın, kilimlerinizin rutin temizlik taleplerinde isteklerinizi karşılamak üzere faaliyetlet göstermektedir. Ev ve benzeri yaşam alanlarınızda hijyenik bir ortam sağlamanız adına sizlere yardımcı oluyoruz. Özellikle bebek, kronik alerji hastası ve evcil hayvan olan yaşam alanlarında ekstra hijyen sağlayıcı uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Antalya CK Halı Yıkama
Antalya CK Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama Firmaları

Antalya halı temizleme kavramı çok geniş bir anlam yapısına sahiptir. Halı yıkama, halı çırpma, halı süpürme gibi tüm işlemler halı temizleme işleminin birer unsurudur.

Halı yıkama firmaları bünyesinde vermiş olduğumuz halı temizleme hizmetimiz, halılarınız için gerekli olan tüm işlemleri barındırmaktadır. Evlerde yapılan rutin halı temizleme işlemi çoğunlukla halıyı süpürme ve baya zahmetli olan halı çırpma işleminden ibarettir.

Antalyada kurduğumuz yerel halı yıkama fabrikası tüm taleblerinize cevap verecek şekilde ileri teknoloji donanım ve naturel kimyasallarla dizayn edilmiştir.

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Halıları adresinizden alarak fabrika ortamında halı temizlik uygulaması yapan firmamız sizden gelen taleplere doğrultusunda yerinde halı temizleme uygulaması yapmaktadır. Halıfleks (Halıflex) olarak bilinen ve zemine sabitlenen döşeme halılarının yerinden sökülmeden taşınması imkansız olduğundan yerinde yıkama işlemleri yapılması gerekmektedir.

Örneğin pansiyonlarda veya otellerdeki halıfleks yada döşeme halısı kaplanmış alanlar, geniş bir alanı kaplayan konferans salonları içleri vb… için yerinde halı yıkama hizmeti yapmaktayız.

Yerinde halı yıkama işlemlerinin yapılabilmesi için yeterli uzman personel ve uygun makine unsurları önemlidir. Firmamızda kullanılan makineler son teknoloji olup yüzeyden tabana kadar derinlemesine temizlik yapabilmektedir.

Personellerimizinde  sertifikalı ve işinde gerekli olan eğitimleri almış olması nedeniyle makine kullanımı, doğru kimyasl kullanımı konusunda güvenli ve etkin bir şekilde temizlik planlanan sürede tamamlanmaktadır.

Firmamızda tüm işlemleri baştan sona önceden belirlenmiş proğram dahilinde sistemli olarak gerçekleştirilir ve taleb edilen sürede teslim eder.

Sağlıklı yaşam düzenli ve sürekli temizlik ister, halı yıkamak sürekli temizliğin bir şartıdır. Üzerine en çok temas ettiğimiz halılarımız, evimizin vazgeilmez bir elamanı olarak kirlendikçe temzilik ister.

Sizin ve beraber yaşadığınız aileniz için düzenli olarak evinizdeki tekstil ürünlerini temizlik işlemine tabi tutmanızı eneririz.

Türlerine Göre Halı Yıkama

Halıların kendi türlerine göre ayrılarak temizlenmesi gereklidir. Halı yapımında kullanılan malzeme özellikleri her halıda aynı olmadığından dolayı temizleme işlemlerinde bazı teknik ve kimyasal uygulama farklılığı Kaçınılmazdır.

Her halı teknik özelliğine göre temizlik işlemlerine tabi tutulmalıdır. Kimyasal çeşidi, kullanım miktarı, makine ayarlaması gibi faktörler bu doğrultuda belirlenir.

Makine halılarına göre el yapımı olan halılar özellikleri gereği daha hassas yıkamaya tabi tutulur ve aşamaları farklıdır. Buna benzer bir çok halı çeşidi hata kabul etmeyen yıkama tekniklerine ihtiyaç duyar.

 
antalya-hali-yikama
Antalya halı yıkama

Tarihi değere sahib antika halılar ve yüksekmaliyetli ve emek yoğun üretilen el dokuması halı temizliğinde firmamız tarafından vakumla ve benzeri tekniklerle fiziki yapısına zarar vermeden halı temizliği gerçekleştirilmektedir.

Halı yüzeyinde katı pislikler ve tozlar dikkatlice alınarak vakumlama birinci vakumlama yapılır. Halıların yıkama ve kurulaması yapılır. Kurutma işleminden sonra kontrolü yapılarak tekrardan tüy alma işlemi yapılır.

Bu tarz halıların çok sık yıkanması tavsiye edilmez. Bu tür halıların uzun ömürlü olması için kendinize ait günlük temizlik rutini haricinde aylık veya üç aylık yıkatma planınızın olmasını tavsiye ederiz.

Halılar bu sayede daha uzun süre kullanılabilir veya ticari amaçla saklanabilir. Tüm işlemler, hizmet ve diğer detaylar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Halı yıkama firması seçerken dikkat edilecek hususlar

 
antalya-hali-yikama
Antalya halı yıkama

Sağlıklı ve Hijyenik Çalışma Koşulları

Halılarınızın temiz bir şekilde yıkanıp sizlere teslim edilmesini istiyorsanız Çalışacağınız firmanın çalışma koşullarına ve kullandığı makine ve kimyasal durumuna bakmanız gerekir.

CK Halı Yıkama firmamız bu konuda oldukça titiz ve özenli davranmaktadır. Dilediğiniz zaman halı yıkama fabrikamızı ve halı temizliğinde kullandığımız halı yıkama şampuanlarını çalışma ortamımızda görebilirsiniz. Ne kadar hijyenik olduğunu kendiniz test edebilirsiniz. Halılarınızı gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

Halı yıkamada Kullanılan ilaç ve Teknikler

Fazla ilaç fazla yıkama hiç bir zaman fazla temizlik meydana getirmez. Her şeyin fazlası zarardır sözünden yola çıkarsak, iyi bir halı yıkama firmasında olması gereken ilk özellik neyi ne kadar kullanacağını bilmektir.

Kullanılan ilaçlar insan sağlığına ve yıkanan halıya bir zarar vermemelidir. Mümkün olduğunca doğal içerikli ilaçlar kullanıp, asit, alkali yoğunluğu fazla kimyasallardan sakınılmalıdır.

Bir diğer faktör ise halı yıkama yöntemleridir. Bu faktör yıkanılan malzemenin ömrü ile yakından alakalıdır. Halınızın türü ve özelliklerine dikkat edilmeden halı yıkama işlemi yapılırsa, yıpranma kaçınılmaz olur.

Bu tür durumla karşılaşmamak adına firma seçimini doğru yapmanız gerekmektedir.

Fabrikamızda tam otomatik otomosyonlu halı yıkama makinalarında halılar türlerine göre el değmeden yıkama ve durulama işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Özetleyecek olursak sizin sağlığınız için halılarınızın sağlığını ön planda tutuyoruz. ilk seferde temizlenmeyen bile halıyı tekrar işleme alıp istenilen temizliği gerçekleştirebilirsiniz fakat fiziken zarar görmüş bir halıyı tekrar yıkayarak düzeltemezsiniz.

Güvenli yıkama konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Devamlı Temizlik

Firmamız müşteri beklentileri konusunda her zaman  müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını şekillendirmiştir.

Sizin talepleriniz bizim işimizin başlangıç noktası demektir. Dolayısıyla sizlerden gelecek talepler ve istekler bizler için en önemlisi unsurdur.

Antalya halı yıkama firması olarak daimi müşteri misyonumuz ilk önceliklerimizin arasındadır. Halılarınızı teslim aldığımızda firmamız bünyesinde sizleri temsil eder. Halılarınızı temizleyip teslim ettiğimizde ise halılarınız bizi temsil eder.

Memnun edilmiş her müşteri bir işletme için kartvizit gibidir. Eğer bizimle çalıştıktan sonra bizi bir yakınınıza tavsiye ediyorsanız bizim için başarı budur.

Memnun olmak için müşterini memnun et politikamızı yaşamak için halılarınızı haftanın yedi günü fabrikamıza bekleriz.

Antalya Halı Yıkama fiyatları:

Kapınızda teslim aldığınız halılarınızın ücretini kapınızda ödeyebilirsiniz. Kaliteli hizmetin yanında uygun bir fiyatla halınızı yıkatmanız için halı temizleme ücretlerini piyasa ortalamasında tutuyoruz Antalya halı yıkama fiyatları güncel listesini web sitemizden takip edebilirsiniz.

 
hali-yikama-fiyatlari
Ck Halı Yıkama Fiyatları 2022

Antalya Halı Yıkama Firmaları

Firmamız Antalya halı yıkama şirketleri arasında halı temizleme işlemleri için en ideal olanını kapınıza kadar getirmekte. Memnun kalımazsanız tekrardan yıkanmaktayız.

Her halının  türüne göre leke çalışması parfümleme ve dilerseniz uzun ömürlü ambalajlama yapıyoruz. Temizlik için garanti veren nadir firmalar arasında yer almakta olan firmamız daime müşteri portföyümü her geçen gün genişleterek marka olmaya devam ediyor.

Bütün ev kadınlarının korkulu rüyası olan halı yıkama işlemi uzun bir zahmet, zaman, insan gücü ve sabır istemekte. Bunlara son vermek istiyorsanız bir telefon açmanız yeterli.

 
ck-hali-temizlik-antalya
Ck Halı Temizlik Antalya

Kendinize ve ailenize daha çok zaman harcayabilmek için zamandan tasarruf edin. Antalya halı yıkama şirketimiz memnuniyet garantili halı temizliğinin adresidir. Her zaman bekleriz.

Antalya Halı Yıkama Bölgelerimiz

 • Konyaaltı Halı Yıkama
 • Muratpaşa Halı Yıkama
 • Kepez Halı Yıkama
 • Aksu Halı Yıkama
 • Uncalı Halı Yıkama
 • Güzeloba Halı Yıkama
 • Yenköy Halı Yıkama
 • Döşemealtı Halı yıkama
 • Lara Halı Yıkama
 • Kundu Halı Yıkama
 • Serik Halı Yıkama

Antalya halı yıkama ve temizleme firması olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayiz. Bu hizmeti sizlere uygun ve düşük fiyatlarla sunuyoruz,

Antalya Ck Halı Yıkama, bünyesinde bulundurduğumuz temizlik ekipmanlarıyla ve oluşturmuş olduğumuz temizlik porsonelleriyle profesyonel olarak Antalya’nın tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Bugünkü hayat şartlarında aklınıza gelebilecek tüm temizlik hizmetlerine nerdeyse tamamen çözüm üretmekteyiz. Özel yaşam alanlarımız olan evlerden tutun iş yerlerine, ofislere, çok katlı binaların dış cephesine kadar temizlik hizmeti verebilme kabiliyetine sahibiz.

Yıkama ve temizlik hizmetleri kategorisinde tüm alanlarda memnuniyet garantili temizlik hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tüm temizlik yüklerinizden kurtulmanın çözümü bir telefon kadar yakın.

Antalya halı yıkama kurumsal web sayfamızı görmek için tıklayınız.

Rating: 5.00/5. From 2 votes.
Please wait...

“Antalya Halı Yıkama – Antalya Halı Temizleme 2022” üzerine bir yorum

 1. Fiyatlar konusunda oldukça uygun. Hizmet suresi ve müşteriye dönüşlarde anında aksiyon alabilirsiniz.

  Rating: 5.00/5. From 1 vote.
  Please wait...
  Cevapla

Yorum yapın

Arama Yap